OBS! Eleverna ska ta med sig räknare och samtliga läromedel/böcker vid detta tillfälle!
Det är svettiga dagar för Bibblis så att det viktigt att tiderna hålls

 

tisdag den 30 maj

Hela åk 3 + VO1

09.00–09.30     FTLB3+ FTPB3                                                           Marcus Westerlund, Roger Lindblad

09.30–10.00     FTTR 3                                                                          Niklas Johansson

10.00–10.30     EEAT3, EEDT3, EEEL 3                                             Gunnar Köpsén, Filip Johansson

Hans Tegnander, Niklas Bäckström

Simon Isaksson

10.30-11.00     VO1                                                                              Sandra Vesterlund, Jennie Sydlen

 

12.30-13.00      HA3                                                                               Mashor Afaneh, Elisabeth Persson

13.00–13.15     NANA3                                                                        Dag Nordvall

13.15- 14.00     SABE3                                                                          Jens Bylund, Håkan Persson

14.00–14.30     RL3 Kock                                                                     Annika Nordlund

14.30–15.00     TE3                                                                                Andreas Bergsten

15.00–15.30     VOBP3, VOÄP3                                                        Tina Svensson, Emma Sehlberg

 

 

onsdag 31 maj

IMYRKFT1, 1:a Rummet, IMYRKFT3, IMYRKFT2, GYSFT4, SKOGEN, PROJEKT1, PROJEKT2, PROJEKT3, PROJEKT1.

09.15-09.30      IMYRFT1                                        Anders Edlund /Åsa olofsson

10.00–10.30     1:a Rummet                                 Macke Bång

10.30–11.00     IMYRKFT3, IMYRFT2, GYSFT4                                                          Åsa Olofsson

11.00- 11.30     SKOGEN, PROJEKT1, PROJEKT2, PROJEKT3

 

12.00–12.15     IMSPRB2

12.15–13.00     IMSRC1

13.00–13.30     IMSPRC2

13.30–14.00     IMSPRC3

14.00–14.30     IMSPRD1

14.30–14.45     IMSPRD2

14.45–15.00     IMSPRE

15.00–15.30     IMSPRF

 

 

torsdag den 1 juni

Hela åk 2

09.00-09.30      RLKOCK2, RLSERV2                                                 Annika Nordlund, Karl Erik Törnberg

09.30-10.00      FTTR2                                                                           Irja Wistemar

10.00–10.30    FTPB2, FTLB2                                                             Roger Lindblad, Marcus Vesterlund

10.30–11.00     EEAT2, EEDT2, EEEL2                                              Gunnar Köpsen, Hans Tegnander

Nicklas Bäckström, Filip Johansson

11.30–12.00     VOBP2, VOÄP2                                                        Rune Hällqvist

12.00-12.30      TE2                                                                                Tomas Nybrand

12.30–13.00     SASA2                                                                          Leif Thorsson

13.00–13.30     HA2                                                                               Elisabeth Persson

 

fredag den 2 juni

hela åk 1 + GYSIND3

09.00-09.30      TE1                                                                               Einar Holm. Andreas Gum

09.30-10.00      RL1                                                                                Tomas Nordlund, Ingrid Karlsson Svedberg

10.00-10.30      GYSIND3                                                                     Monica Nilsson

10.30–11.00     HA1                                                                               Elisabeth Persson

11.30–12.00     FT1a                                                                              Kenneth Fjellstedt/Andreas Eliasson

12.00–12.30     FT1b                                                                             Håkan Larsson

12.30-13.00      NA1                                                                              Patrik Sundqvist

13.00-13.30      EEE1                                                                              Gunnar Köpsen, Hans Tegnander

Nicklas Bäckström

13.30–14.00     SA1                                                                               Jonathan Eklund, Stina Blind